CEO spoločnosti GEVORKYAN, a.s. Artur Gevorkyan prijal pozvanie Jiřího Jemelku do podcastu FocusOn – Krotitel ředitelů.

V rozhovore s názvom Vojenské řízení firmy se osvědčilo. U nás je potřeba makat, kdo to nezvládne, jde pryč hovoril o podnikaní, riadení firmy, výbere ľudí, disciplíne, automatizácii, produktivite a dlhodobej vízii spoločnosti.

Rozhovor približuje, ako spoločnosť GEVORKYAN dokázala v posledných rokoch výrazne rásť bez výrazného navyšovania počtu zamestnancov. Ako v rozhovore zaznelo: „Vyrástli sme päťnásobne a máme prakticky rovnaký počet ľudí.“ Témou bola aj firemná kultúra, vysoké nároky na tím, priamy spôsob riadenia a význam ľudí, ktorí dokážu prevziať zodpovednosť aj v náročných situáciách.

Artur Gevorkyan sa v rozhovore venoval aj budúcnosti firmy a potrebe vychovávať ľudí, ktorí budú schopní spoločnosť ďalej rozvíjať. Ako uviedol: „Chcem firmu vidieť fungovať aj o dvesto rokov.“

Odkaz na celý rozhovor tu.

Gevorkyan.eu